• Aktiviteler
  • Fiyat Aralıkları
  • Bölgeler
  • Sezonlar

Yone-Team Yaratıcı Çözümler - Outdoor Organizasyon - Eğitim

Sophie Hunger’ i tanır mısınız? 

Sophie Hunger bir röportajında, “bazen kendimi, kendi gözümde öyle büyütüyorum ki, kendimi aslında hiç yapamayacağımı düşündüğüm şeyleri yapıyor ken buluyorum” demiş. 

Yöne-Team’i bunun için kurduk. Amacımız, içinizdeki güçleri keşfetmeniz için aracı olmak, keyif ve neşe dolu ortamlarda içinizdeki sahneyi yeniden yaratmanıza katkıda bulunmaktır. 

Yaşamın bir okul, öğrenmenin sonu olmadığını, doğanın ise en iyi öğretmen olduğunu düşünüyoruz.   

Bize göre doğada olmak demek, özümüzü bulmak, gelişmek demektir.

 

SERVİSLERİMİZ

Outdoor & Indoor Eğitimler

Outdoor ve Indoor Eğitimlerimiz kurumların en değerli hazinesi insan odaklı çalışmalarımızdır. Bireyde gözlemlenen olumlu gelişmelerin dünya yaşamına yapacağı kitlesel değişimin uç noktalarını hayal eden ekibimizin hedefi daha etkin, daha iletişimsel, daha barışçıl ve gönülden gönüle bireysel egolarının farkında ekipler yarattımında aktif rol oynamaktır. Bu anlayış  ve hayallerimiz ile  zihnimizde ve gönlümüzde inandığımız kurumsal takım eğitimlerini sizlerin ilgisine sunuyoruz. Tüm eğitimlerimiz özü bireyin kendini yakından tanıması ve kendini geliştirmesi arzusu içinde yaratılmış kurumsal açık alan, motivasyon, iletişim, liderlik, takımdaşlık eğitimlerimiz, paylaşımlarımız ve tecrübelerimizdir.

Outdoor & Indoor Oyunlar

Outdoor ve indoor oyunlar sıra gelmişlikten sıkılan kurumların mevcut kurum içi toplantı, lansman ve/veya motivasyon toplantılarında oluşuma ve temaya uygun talep edilir ise kuruma özel hazırladığımız veya var olan kurgulamaları konfigire ettiğimiz yüksek motivasyonlu örgütsel oyunlardır. Oyunların dinamik içi yapısı değiştirilebildiğinden istenildiği taktirde oyunlar (indoor ve outdoor) kurumsal eğitim programlarına dönüştürülebilmektedir.

Organizasyon ve Event Yönetimi

Ekibimiz 2000 yılında ilk Burning Man tecrübe eden meraklı ve amatör ruhumuz süreç içersinde edindiği birikim ve tecrübe ile uzmanlığı olan doğa'dan edindiği  kazan kazandır ilkesi ile yaratıcı, sıradışı, direk ve etkin organizasyonlar yaratmakta ve yürütmektedir.

Tüm Kurumsal Seyahatlerde, Organizasyonlarda, Event planlamalarda gerektiğinde hem çözüm ortağınız, hem servis sağlayıcınız hemde danışmanınız olarak sizlere yardım etmeye hazır uzman kadromuz ile değer katıyoruz.

 

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret ediniz; www.yone-team.com