• Aktiviteler
  • Fiyat Aralıkları
  • Bölgeler
  • Sezonlar

Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası,sigortalının seyahat esnasında kaza, sakatlanma ve sağlık sorunu gibi risklerini seçmiş olduğu süre içinde belirlenmiş limitler dahilinde kapsam altına alan bir poliçedir.

www.seyahatsigortam.com sitesi nedir? Tek işi sanal ortamda Seyahat Sigortası satmak olan bir sitedir.

 

Gayesi Nedir?

Çözüm Ortakları Eli ile, en hızlı biçimde, ihtiyaca uygun Seyahat Sigorta poliçesi sunmak ve Kredi Kartı ile en hızlı biçimde tahsilat hizmeti vermektir. Çözüm ortaklarımız ağırlıklı olarak gerçek şirketler veya sanal ortamda faaliyet gösteren şirketlerdir.

 

Ürünleri Nelerdir?

Sistem hala 3 sigorta şirketi ile çalışmakta ve geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Başta Vize Seyahat Sigortaları (tüm konsolosluklarca kabul edilmektedir) olmak üzere Standart Seyahat Sigortası, İş Adamlarına Yönelik Seyahat Sigortası, Öğrencilere Yönelik Seyahat Sigortaları, Amatör Kış Sporlarına Yönelik Seyahat Sigortası gibi ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Bu ürünlerimize ait detaylı bilgiye "Ürün Bilgileri ve Satışı" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Sitenin Kullanım Kolaylığı

Sitemizden uygun Seyahat Sigortası ürünü seçilip fiyat görülebilmekte,Kredi Kartı ile alım yapıldıktan sonra poliçe müşterinin yazıcısından basılabilmektedir. Hatlarınızın sorunsuz olması halinde poliçe alım süresi 3 dakikayı aşmamaktadır.

 

Özel Ürün Talepleriniz

Özel Ürün Talepleriniz için sigorta şirketlerinden alınan teklifler değerlendirilmekte ve müşteriye sunulmaktadır. Halen sitemizde 3000 üzerinde kişiye yönelik geliştirilmiş ve uygulamaya alınmış olan özel bir ürün mevcuttur.

Özel bir seyahat sigortası ürünü talep edilebilir mi?

Sitede size sunulan ürünlerden farklı olarak talep edeceğiniz ürünler için özel ürün talepleriniz bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Özel ürün, belirli adet üzeri olmak kaydı ile minimum 3 farklı sigorta şirketinden teklif almak koşuluyla sizlere sunulmaktadır.

Seyahatim iptal olduğunda ne yapacağım? Ödemiş olduğum primi mi geri alabilecek miyim?

Seyahat başlangıç tarihinden 24 saat önce seyahatin iptal edildiğine dair belgeyi mücbir sebep gösterir. Seyahat Sigortam®a fakslamanız gereklidir.Bu takdirde poliçeniz cari prosedüre göre iptal edilir. Yıllık poliçelerde, priminiz bir başka poliçede kullanılmak üzere açık poliçe haline dönüştürülecektir.

Seyahat Yaş Limitleri?

Seyahat Sağlık Sigortası poliçelerimizde standart primle sigortalanma yaş limiti 65 olup , 66 - 80 yaş arasında %100 Ep uygulanmaktadır. Vize Seyahat Sigorta poliçemizde 80 yaş üzerindeki kişiler sigortalanamamaktadır. Bir diğer ürünümüz olan Keyif 'te ( sizde genişletilmiş vize sigortası adıyla geçiyordu ) 66-75 yaş arası %50 , 75 yaş üstü %100 EP uygulanacaktır. Bu üründe üst yaş limiti yoktur.

Öğrenci Sigortası , Yurtdışı Eğitim Sigortası Kısa veya uzun süreli yurtdışı eğitim için güvence sağlayan öğrenci sigortası. Eğitim sırasında karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara karşı sizi güvence altına alacak komple bir öğrenci sigortası.

Vize Sigortası - 3 Aylık, 6 Aylık ve Yıllık Her Türlü seyahatiniz sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz ayakta ve yatarak tedavi teminatlarının yanı sıra aynı zamanda Konsoloslukların vize işlemleri sırasında talep ettiği zorunlu seyahat sigortası ihtiyacını da maksimum düzeyde karşılamaktadır.

Yurtiçi Seyahat Sigortası - I - Her türlü yurtiçi seyahatiniz sırasında ihtiyaç duyacağınız, kaza sonucu yaralanma yanı sıra hastalanma halinde de tıbbi tedavi teminatı sağlayan kapsamlı yurtiçi seyahat poliçesi.

Yurtiçi Seyahat Sigortası - II - Her türlü yurtiçi seyahatiniz sırasında ihtiyaç duyacağınız, kaza sonucu yaralanma halinde de tıbbi tedavi teminatı sağlayan kapsamlı yurtiçi seyahat poliçesi.

Genişletilmiş Vize Sigortası (Keyif) Schengen ülkelerinden vize alınması itibariyle yıllık Vize Sigortası ile aynı nitelikleri sağlayan ilave özellikleri nedeni ile farklılıklar taşıyan bir üründür.

Vize Sigortası - Beher Seyahat İçin Vize Sigortası Yıllık ürün ile aynı nitelikte olup Konsoloslukların vize işlemleri sırasında talep ettiği zorunlu seyahat sigortası ihtiyacını da 90 günü aşmayacak şekilde beher seyahat için karşılamaktadır