• Aktiviteler
  • Fiyat Aralıkları
  • Bölgeler
  • Sezonlar

Size Özel Deparlı Seyahat Programları

Kendi Maceranı Kendin Yarat

Yaratılmış bir Uyku Tulumu Turizm Macerası ömür boyu unutulmayacak bir deneyim haline gelebilir. Eğer  kafadar arkadaşlar bir arada iseniz yada aile fertleriniz dünyayı kendi zevkleri ve heyacanları ile  yaşamaya sabırsızlanıyor ise Uyku Tulumu Turizm özel tur deparlarını bir düşünün deriz.

 

Özel Depar tam anlamıyla NEDİR?

Özel Depar siz ve sizin grubunuza özel hazırlanmış seyahat programıdır. Özel Depar seyahatlerimiz sizlerin belirleyeceği tarihlerde gerçekleşmektedir.

 

Kimler Özel Depar’lardan Yararlanabilir?

Aslında herkes... Özel Depar için bir kaç sebep ne olur diye merak ediyorsanız;

  • Yaşamın bir dönüm noktasını kutlamak (30. yaşını arkadaşlar ile birlikte Kilimanjaro Dağında kutlamak)
  • Aile Seyahatleri (Tüm aileyi bir araya toplamak, çocuklarınıza Ağrı Dağı’nın eteğinde volkanlardan bahsetmek yada Patara’da Karettaların geçişini seyir etmek)
  • Bir arayagelmeler (dostlar ve arkadaşlar ile toplaşıp Kapadokya Vadisinde pedallara asılmak, mağaralarda kamp atıp geçmişin izlerini takip etmek. Neden olmasın, sizin özel deparınız....)
  • Klupler ve diğer sosyal klüpler. (kanka ve dostlarını bir araya getir ve yıllardır hayalini kurdugun rotaları hayal et, sonra kendini Nepal’in yollarında, Everest’in gölgesinde yürürken buluver mesela)
  • Kurumsal Kutlamalar – Ofisin yıldızlarını hayatlarının deneyimi ile ödüllendirin. Ağrı Dağı’nın zirvesi, Çoruh Nehirirnin azgın sularından daha iyi takım çalışması egzersizi düşünemiyoruz.

 

Özel Deparlar küçük ölçekli aile veya gruplar için uygun mu?

Kesinlikle evet. Diyelim ki çok görmek istediğiniz ve belkide çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz bir destinasyon var ve tüm kesin deparlı turların tarihi size uymuyor. Ne yapacağız? Vaz mı geçeceğiz bu hayalden. Tabikide hayır. Sizler hayal edeceksiniz bizler gerekli parçaları bir araya getirip sizi hayallerinize taşıyacağız.

Özel deparlı turların maliyeti diğer web sayfanızda yayınlanan kesin deparlı turların fiyatı ile aynı mı? Bu aslında sizin grubunuzun sayısına bağlı olarak değişmektedir. Kesin deparlı turlarımızın minimum katılımcı sayısını tutturduğunuzda ki bu yaklaşık min 6-8 katılımcı arası değişmektedir özel deparlı programlarınıda maliyeti aynı olacaktır. Ekstradan bir kalem çıkmayacaktır karşınıza.

 

Peki tur programları?

A – Bizlerin tur programını veya içeriğini seçebilirsiniz.

B – Bir araya geliriz sizinle ve birlikte yaratırız içeriği...dediğimiz gibi sizin hayaliniz bizim uzmanlığımız.

 

Özel depar turu biraraya getirmek zor mu?

Kesinlikle hayır. Bizimle kontağa geçin aksiyon başlasın. Biz detaylarla ilgileniriz.

 

Prosedürler ve Ödemeler

Siz özel deparlı bir tur oluşturduğunuzda ödeme ve iptal prosedür kurallarımız diğer tüm turlarımızda olduğu gibi geçerliliğini koruyacaktır. Daha fazla bilgi almak ve netlik kazandırmak ihtiyacına karşın bizlere telefon veya email yolu ile ulaşabilirsiniz.

Keyfiniz bol seyahatleriniz sonsuz olsun.