• Aktiviteler
  • Fiyat Aralıkları
  • Bölgeler
  • Sezonlar

17-18 Haziran Babalar Gününde Baba Çocuk Kampı

Aktiviteler: Doğa Yürüyüşü, Kampçılık, Tırmanış

17-18 Haziran Babalar Gününde Baba Çocuk Kampı

17-18 Haziran 2017 Babalar Günü'nde Babalara En Güzel Hediye
Bu babalar gününde çocuklarınızla sıra dışı bir şey yaşamak ister misiniz?
Şile Yeşilvadi'de bu program için özel hazırlanmış kamp alanımızda, çocuklarınız için hareketli, öğretici ve eğlendirici siz yetişikinler için ise keyifli, dinlendirici ve bütünleştirici bir kamp düzenliyoruz. Profesyonel eğitmenler ve rehberler eşliğinde yürütülen bu 2 günlük dolu programda İstanbul'a yalnızca 30-45 dakika uzaklıktaki kamp alanımızda sizleri ağırlamaktan mutlu olacağız.
Bu özel haftasonu programında çocuklar için doğa yürüyüşleri, doğada kamp ve yaşam, güvenlik, hayatta kalma, arkadaşlarını ve kendini kollama yöntemleri konularında bilgilendirmeler; barınak, su toplama ve ateş yakma atölyeleri,  ip-düğüm teknikleri, ip inişi, yapay duvarda tırmanış ve gece yürüyüşü etkinlikleri eşliğinde uygulamalı olarak verilecek. Akşam ateş başı sohbetler ve çocuklar için özel hazırlandığımız hikaye anlatımı ile Tabiat Ana'nın hikayesine sihir katıyoruz.
Siz yetişkinler için kamp alanındaki dinlenme mekanlarının yanı sıra, ATV turları, yoga, doğa yürüyüşü ve kamp etkinlikleri bekliyor olacak.